![]() |
Ассоциация Страховой бизнес (АСБ) |
![]() |
![]() |
У червні український авторинок майже досяг минулорічних показників |
![]() |
![]() |
У червні ринок нових легкових автомобілей в Україні становив 6,2 тис одиниць, що значно краще показника червня 2024 року (+23%). Це дало змогу авторинку за підсумками 6 місяців майже наздогнати результат 1 півріччя 2024 (-0,95%) і нивілювати падіння ринку на початку року і весною. Авторинок нарешті вийшов на позитивний трек, – наголошують в AUTO-Consulting.
Є і певні несподіванки. Якщо перші 6 місць на ринку не змінилися, у порівнянні з травнем. Лідирує Toyota, наздоганяє Volkswagen та Renault. То на 5-му місці вже стабільно закріпився BYD, завдяки імпорту електричних авто.
Збільшив свій вплив і Zeekr. Тепер ці китайські електроавто є на 7-му місці на українському ринку і випереджають за обсягами продажу всі преміальні бренди.
Саме імпорт електромобілів з Китаю забезпечив у червні і 8-ме місце Honda, та й сприяв популярності багатьох інших авто.
Зберігається і великий попит на німецькі преміальні авто. Тут №1 – це BMW, а поряд з ним Audi. Обидва німецькі бренди і зайняли у червні 9-е та 10-е місце на українському ринку.
Непогано зростала у цьому місяці і реалізація автомобілів Citroen, Kia, Opel, Cupra та Mini.
Джерело: | AUTO-Consulting |
URL новини: | https://autoconsulting.ua/article.php?sid=58975 |
«« Вернуться на первую страницу раздела
![]() |