На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
База знаний
Справочники
Поиск
Карта сайта
Новости автогражданки
Назначения и отставки
Слияния и поглощения
Новости законодательства
Медицинские новости
Эксклюзив от АСБ
Новости Нацкомфинуслуг
Корпоративные новости
Банковские новости
Поиск по сайту

Новости / Новости рынка

Утворено ?ніціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг

Версия для печати Версия для печати
03.04.2019 

Генеральний директор Асоціації "Страховий бізнес" Вячеслав Черняховський обраний до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

До складу ініціативної групи увійшло 8 представників (5 від інститутів громадянського суспільства та 3 від Нацкомфінпослуг). ?ніціативну групу утворено для забезпечення проведення організаційних заходів з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

З метою публічного доступу та відкритості засідань ?ніціативної групи прийняті рішення будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг.

"Дякую колегам за довіру. На прикладі минулого року ми переконались, що громадські ради при державних установах можуть мати реальний вплив на прийняття важливих рішень, та сприяти професійності та зваженості держаної політики", – прокоментував Вячеслав Черняховський.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес