На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
База знаний
Справочники
Поиск
Карта сайта
Новости автогражданки
Назначения и отставки
Слияния и поглощения
Новости законодательства
Медицинские новости
Эксклюзив от АСБ
Новости Нацкомфинуслуг
Корпоративные новости
Банковские новости
Поиск по сайту

Новости / Новости рынка

Cформований новий склад Громадської ради при Нацкомфінпослуг

Версия для печати Версия для печати
27.05.2019 

Вячеслав Черняховський, Генеральний директор Асоціації "Страховий бізнес", другий раз поспіль обраний до складу Громадської Ради при Нацкомфінпослуг.

27 травня 2019 року відбулись установчі збори, в ході яких був сформований новий склад Громадської ради при Нацкомфінпослуг. Основним завданням Громадської ради є сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації політики державного регулювання у сфері небанківських фінансових ринків.

"Громадськість та професійна спільнота повинні брати активнішу участь у діяльності Нацкомфінпослуг як регулятора небанківського ринку, зокрема мати більший вплив на формування плану робіт Комісії та плану першочергових заходів. Громадський контроль за законодавчими та нормативними ініціативами, за ефективністю роботи регулятора сприятиме системному розвитку ринку. Сподіваюсь, Комісія готова уважніше дослухатись до точки зору та пропозицій експертів і громадськості" – зауважив Вячеслав Черняховський.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес