На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
База знаний
Справочники
Поиск
Карта сайта
Новости автогражданки
Назначения и отставки
Слияния и поглощения
Новости законодательства
Медицинские новости
Эксклюзив от АСБ
Новости Нацкомфинуслуг
Корпоративные новости
Банковские новости
Поиск по сайту

Новости / Новости рынка

До Асоціації "Страховий бізнес" приєднався новий учасник – ПрАТ СК "Грандвіс" (м. Чернігів).

Версия для печати Версия для печати
11.06.2019 

СК "Грандвіс" заснована в 1995 році, має ліцензії на здійснення 13 ризикових видів страхування.

Статутний фонд компанії станом на кінець 2018 р. становить 14 278 тис. грн., власний капітал – 41 818 тис. грн., активи – 45 519 тис. грн. Страхові резерви складають 2 753 тис. грн. За підсумками 2018 р. компанія отримала 4412 тис. грн. страхових платежів, та зробила 3055 тис. грн. страхових виплат.

Найбільшу питому вагу в портфелі послуг компанії складають такі види страхування, як КАСКО, страхування майна та страхування від нещасних випадків.

"Ми раді, що коло членів об’єднання розширюється, це свідчить про підтримку наших поглядів на розвиток ринку страхування та важливість тієї роботи, що проводить Асоціація. В ситуації, коли в десятьох обласних центрах України вже не залишилось жодної місцевої СК, є особлива необхідність підтримувати регіональні компанії, завдяки роботі яких страхові послуги стають доступнішими для всіх верств населення країни", – прокоментував Генеральний директор АСБ Вячеслав Черняховський.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес