На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Велика Британія та ЄС погодили заборону на страхування суден, що перевозять російську нафту

Версия для печати Версия для печати
01.06.2022 

Велика Британія та Євросоюз погодили скоординовану заборону на страхування суден, що перевозять російську нафту, повідомляє газета Financial Times з посиланням на джерела.

За словами британських та європейських офіційних осіб, Велика Британія та ЄС погодили скоординовану заборону на страхування суден, які перевозять російську нафту,–йдеться в повідомленні.

Таким чином, як зазначають джерела, цей крок закриє для Москви найбільший страховий ринок Lloyd's of London, і "різко обмежить можливості експорту сирої нафти", а також може "змусити її шукати можливості для страхування на невеликих, менш розвинених ринках".

Співрозмовники газети зазначили, що Греція і Кіпр погодилися на пропозицію про впровадження такої заборони після з’'язання Великої Британії наслідувати їхньому прикладу.

Велика Британія незабаром оголосить про заборону,–заявили джерела, поінформовані про ці наміри.

Крім того, як повідомляє газета, високопосадовці на ринку Lloyd's звернули увагу британських та європейських чиновників на труднощі, пов'язані із встановленням походження нафтових вантажів на судах.

Як повідомлялося, країни ЄС у ніч на вівторок узгодили шостий пакет антиросійських санкцій, до якого входить запровадження ембарго на імпорт нафти та нафтопродуктів, що поставляються з РФ морським шляхом. Як очікується, його буде офіційно затверджено найближчими днями.

Газета The Wall Street Journal із посиланням на офіційних осіб і дипломатів ЄС написала, що країни Євросоюзу мають намір запровадити заборону страхування танкерів, які перевозять російську нафту, в рамках шостого пакета санкцій до РФ.

Європейські країни, активно задіяні в морських перевезеннях,–Греція, Кіпр і Мальта–висловлювали побоювання щодо запровадження заборони страхування нафтотанкерів із російською нафтою під час обговорення цього питання, зазначають джерела. За їхніми словами, щоб послабити ці побоювання, було ухвалено рішення, що заборона впроваджуватиметься поступово протягом шести місяців, а не за один місяць, як планувалося спочатку.

Источник:  Iнтерфакс-Україна
URL новости:  https://interfax.com.ua/news/general/836222.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес