На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Велика Британія вивчає можливість використовувати англійське право та страхування морських перевезень для відновлення України – глава МЗС

Версия для печати Версия для печати
04.07.2022 

Велика Британія хотіла б залучити британський бізнес та корпорації до відновлення України і для цього вивчає можливості використання англійського та шотландського права, щоб допомогти залучити інвестиції, повідомила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

Будемо також залучати Європейський банк реконструкції та розвитку, щоб Лондон був центром для українських інвестицій, – сказала вона на Конференції з відновлення України у Лугано (Швейцарія) у понеділок.

Трасс зазначила, що ще одне важливе питання, яке опрацьовують, - страхування для морських транспортних компаній: як використовувати ресурс лондонського Сіті, щоб страхувати такі ризики.

Це буде новий план Маршалла для України? Ми маємо повернути українцям їх майбутнє, щоб вони могли жити самодостатньо, – наголосила глава МЗС Великої Британії.

За її словами, виконання цього плану буде під керівництвом України, однак цей процес потребує відкритості, прозорості та цілісності, й Велика Британія приєдналася до спільної команди з координації відновлення.

Источник:  Iнтерфакс-Україна
URL новости:  https://ua.interfax.com.ua/news/economic/843571.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес