На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
База знаний
Справочники
Поиск
Карта сайта
Новости автогражданки
Назначения и отставки
Слияния и поглощения
Новости законодательства
Медицинские новости
Эксклюзив от АСБ
Новости Нацкомфинуслуг
Корпоративные новости
Банковские новости
Поиск по сайту

Новости / Новости Нацкомфинуслуг / Новости Нацкомфинуслуг

Cхвалено новий порядок і правила проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації

Версия для печати Версия для печати
11.09.2017 

Нацкомфінпослуг повідомила, що схвалено новий порядок і правила проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації.

6 вересня 2017 року Кабінет міністрів України прийняв проект постанови "Про затвердження Порядку і правил проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації".

Метою нормативного акту є приведення у відповідність до положень нової редакції Повітряного кодексу України норм чинного Порядку та правил проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації, узгодження цих норм з основними вимогами Конвенції про уніфікацію деяких правил міжнародних повітряних перевезень – Монреальська конвенція.

Постанова Уряду закріплює нові види обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації – страхування відповідальності експлуатанта аеропорту (аеродрому) та сертифікованих суб’єктів наземного обслуговування за шкоду, заподіяну третім особам; страхування відповідальності організацій, що надають послуги з аеронавігаційного обслуговування, за шкоду, заподіяну третім особам; визначені мінімальні страхові суми цієї відповідальності, що сприятиме наближенню до міжнародних вимог страхового ринку.

Члени Асоціації "Страховий бізнес" готові взяти активну участь у доопрацюванні цього нормативного документу, аби були враховані усі важливі аспекти щодо його узгодження як із міжнародними конвенціями, так й практикою перестрахування авіаційних ризиків.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес