На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
База знаний
Справочники
Поиск
Карта сайта
Новости автогражданки
Назначения и отставки
Слияния и поглощения
Новости законодательства
Медицинские новости
Эксклюзив от АСБ
Новости Нацкомфинуслуг
Корпоративные новости
Банковские новости
Поиск по сайту

Новости / Новости Нацкомфинуслуг / Новости Нацкомфинуслуг

Порядок надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами

Версия для печати Версия для печати
19.09.2019 

Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 23.07.2019 № 1387 внесені зміни до Порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 15.09.2015 № 2201 (далі – Порядок).

Після набрання чинності зазначеними вище змінами, пунктами 7 та 8, Порядком буде визначено можливість подання страховиком (цедентом, перестрахувальником) до Нацкомфінпослуг інформації про договір перестрахування, укладений зі страховиком (перестраховиком) нерезидентом, за формою згідно з додатком до Порядку, в електронному вигляді у форматі Microsoft Excel (далі – Iнформація), з використанням вебінтерфейсу доступу до системи електронного документообігу на офіційному вебсайті Нацкомфінпослуг.

Так, подання Iнформації страховиком здійснюється через офіційний вебсайт Нацкомфінпослуг (www.nfp.gov.ua), розділ "Електронна взаємодія", рубрика "Електронна канцелярія".

Зазначений інтерфейс призначений для автоматизації процесу реєстрації та обробки у системі електронного документообігу Нацкомфінпослуг кореспонденції, яка надходить від учасників ринків небанківських фінансових послуг, за умови застосування відправником кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП).

Для відправки Iнформації до Нацкомфінпослуг засобами цього інтерфейсу страховику необхідно здійснити такі дії:

  • сформувати ZIP-архів який містить підписані КЕП супровідний лист та Iнформацію;
  • підписати сформований ZIP-архів КЕП керівника або уповноваженої особи страховика;

У разі підписання сформованого ZIP-архіву, супровідного листа та Iнформації уповноваженою особою страховика до ZIP-архіву додається копія документа, що підтверджує його повноваження.

  • заповнити всі обов?язкові поля інтерактивної форми та додати підписаний КЕП файл (у розділі "Короткий зміст" зазначити "Iнформація щодо договорів перестрахування");
  • підтвердити відправку.

Дані та підпис повинні бути в одному контейнері (одним файлом з розширенням ".p7s").

Електронний документ, сформований засобами цього інтерфейсу, але не підписаний КЕП уповноваженої особи кореспондента, не реєструється.

Додатково звертаємо увагу, що розпорядження Нацкомфінпослуг від 23.07.2019 № 1387 "Про внесення змін до Порядку реєстрації договорів перестрахування та надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Нацкомфінпослуг від 15 вересня 2015 року № 2200" зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.08.2019 за № 946/33917 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Источник:  Нацкомфінпослуг
URL новости:  https://www.nfp.gov.ua/ua/Informatsiini-povidomlennia/29016.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес