На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Ексклюзив від АСБ / Ексклюзив від АСБ

СК "ЕКСПО Страхування" підвела попередні підсумки діяльності за 2020 рік

Версия для печати Версия для печати
08.02.2021 

В аналізованому періоді 2020 року страховою компанією було укладено договорів страхування на суму 42,806 млн. грн., однак відбулося коригування (зменшення) страхових платежів, що було пов’язано з простоєм повітряних суден (відсутністю експлуатації застрахованих повітряних транспортних суден через пандемію СOVID-19) в розмірі 22,301 млн.грн.

Виходячи з поточної ситуації відносно стану та розповсюдження пандемії СOVID-19, враховуючи кризовий стан особливо в авіаційній галузі, зважаючи на встановлений карантин та відсутність авіасполучення, діяльність авіаційних компаній та міжнародних аеропортів у звітному періоді були тимчасово і на тривалий час законсервовані, відповідно з поступовим відкриттям кордонів більша частина надходжень з авіаційного страхування СК "ЕКСПО Страхування" перенесена на наступні звітні періоди. В результаті, валові премії страховика у минулому 2020 році склали, за попередніми даними 20,505 млн. грн.

Страховий портфель компанії є достатньо збалансованим за видами страхування.

За звітний 2020 рік компанія виплатила своїм клієнтам 2,945 млн. грн. страхових виплат і відшкодувань. Рівень страхових виплат збільшився досяг показника 14,4%.

За звітний період сплачено з врахуванням планового податку на прибуток за 2020 рік – 2,3 млн. грн. Розмір сплачених податків в порівнянням з 2019 роком залишився на тому ж рівні.

Станом на 31.12.2020 р. у ТДВ "СК "ЕКСПО Страхування" було в наявності 38 ліцензій: з них 16 – з добровільних видів страхування та 22 – з обов’язкових видів.

Гиперссылка:  http://www.insurancebiz.org

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес