На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини медстрахування

У США обмежили використання ШІ для ухвалення рішень про медичне страхування

Версия для печати Версия для печати
13.02.2024 

Американське агентство Centers for Medicare & Medicaid Services (CMS) опублікувало роз'яснення, згідно з якими алгоритми штучного інтелекту не можуть використовуватися страховими компаніями для відмови в наданні медичних послуг у рамках державної програми Medicare.

Що відомо

На думку CMS, системи ШІ, засновані на загальних даних, а не на історії хвороби конкретного пацієнта, не відповідають правилам Medicare. Таким чином агентство відреагувало на кілька нещодавніх судових позовів до страхових компаній, звинувачених у неправомірній відмові в лікуванні на основі алгоритмів ШІ.

CMS також висловило стурбованість тим, що подібні алгоритми можуть посилювати дискримінацію пацієнтів. Згідно з роз'ясненнями, системи ШІ не можуть використовуватися для зміни критеріїв страхового покриття Medicare, оскільки це суперечить закону.

Наразі незрозуміло, чи вплинуть нові правила CMS на вже подані позови проти таких компаній, як UnitedHealthcare і Humana.

Автор:  Богдан Камінський
Источник:  Gagadget.com
URL новости:  https://gagadget.com/uk/ai/397702-u-ssha-obmezhili-vikoristannia-shi-dlia-ukhvalennia-rishen-pro-medichne-strakhuvannia/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес