Ассоциация Страховой бизнес (АСБ) |
Економічні ризики, природні катастрофи та дефіцит талантів – головні занепокоєння бізнесу |
Економічні труднощі та зростаючі кліматичні ризики стали найбільш нагальними проблемами для бізнесу в Азійсько-Тихоокеанському регіоні (APAC). Про це свідчать результати нового опитування, проведеного Всесвітнім економічним форумом у партнерстві з Marsh McLennan та Zurich Insurance Group. Форіншурер вибрав найголовніше.
Згідно з результатами Опитування керівників, бізнес-лідери все більше занепокоєні можливими рецесіями, природними катастрофами та дефіцитом робочої сили.
Опитування охопило понад 11 тисяч бізнес-лідерів зі 121 країни світу. У регіоні APAC побоювання щодо економічного спаду домінують у більшості субрегіонів, зокрема в Океанії, Південно-Східній та Південній Азії.
Проте у Східній Азії дефіцит робочої сили та талантів, який торік входив до п’ятірки основних ризиків, піднявся у пріоритетах, перевершивши економічні загрози та ставши головною проблемою для регіону.
Сід Меда́ппа, головний директор з управління ризиками в APAC, Zurich Insurance Group, зазначив: "Регіон APAC продовжує стикатися зі складним середовищем ризиків, де на перший план виходить невизначеність в економіці. Ці виклики посилюються ескалацією кліматичних ризиків, соціально-економічними диспропорціями, дефіцитом талантів та геоекономічною напруженістю. Ці ризики перевершують навіть побоювання щодо несприятливих наслідків від використання технологій штучного інтелекту та кіберризиків, які залишаються одними з ключових викликів у регіоні протягом останніх років".
Напередодні 2025 року здатність будувати стійкість бізнесу залежатиме від того, як компанії адаптуються до цих взаємопов’язаних ризиків. Бізнесу в регіоні потрібно впроваджувати проактивний та всеосяжний підхід до управління ризиками, щоб захистити свою діяльність та знаходити можливості для сталого зростання в умовах дедалі більшої глобальної непередбачуваності
Опитування також наголошує на зростаючій стурбованості кліматичними ризиками, особливо в Океанії та Східній Азії. Екстремальні погодні явища, такі як повені та теплові хвилі, стають частішими та інтенсивнішими, підкреслюючи необхідність підвищення кліматичної стійкості.
Серед основних результатів опитування відзначається, що інфляція також залишається однією з ключових проблем, створюючи тиск як на витрати бізнесу, так і на споживчі витрати.
Найсильніше інфляція вдарила по Океанії та Південно-Східній Азії, що ускладнює завдання підтримання економічного зростання в цих регіонах.
Соціально-економічні диспропорції, такі як бідність та нерівність доходів, залишаються тривалими викликами для Південної Азії та також починають проявлятися в Океанії та Південно-Східній Азії.
За даними опитування, ці проблеми посилюються через безробіття та відсутність економічних можливостей у Південній та Південно-Східній Азії.
Крім того, Східна Азія стикається з безперервними перебоями у ланцюгах поставок та інвестиційних потоках через торгові суперечки та геополітичні конфлікти.
Для протидії цим взаємопов’язаним ризикам необхідні інвестиції у кліматичну стійкість, розвиток трудових ресурсів та інклюзивні соціально-економічні політики.
Звіт підкреслює, що сприяння економічній співпраці в регіоні може допомогти пом’якшити наслідки глобальної невизначеності та забезпечити здатність бізнесу адаптуватися та процвітати в умовах дедалі більшої нестабільності.
Джерело: | Форіншурер |
URL статті: | https://forinsurer.com/news/24/12/17/44493 |
«« Вернуться на первую страницу раздела