На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Глобальні ціни на комерційне страхування у 4 кварталі 2022 року зросли на 4%


07.02.2023 

Глобальні ціни на комерційне страхування зросли на 4% у 4 кварталі 2022 року порівняно з 6% зростанням у 3 кварталі та 9% зростанням у G2 згідно з глобальним індексом страхового ринку Marsh.

Відповідно до Global Insurance Market Index, цифри продовжили тенденцію пом’якшення зростання, яка почалася в першому кварталі 2021 року. У той час як четвертий квартал ознаменувався 21-м кварталом поспіль зростання цін, зростання тарифів сповільнилося в більшості регіонів, за винятком фінансових і професійних ліній, які знизилися лише вдруге з третього кварталу 2017 року.

Зростання цін у більшості регіонів сповільнилося або залишилося на тому ж рівні через загальне зниження певних фінансових і професійних напрямків, особливо страхування директорів і посадових осіб. У США зведені ціни зросли на 3% проти 5% у третьому кварталі 2022 року. У Великобританії тарифи зросли на 4% порівняно з 7% зростанням у третьому кварталі. Тарифи зросли в Тихоокеанському регіоні на 5%, в Азії на 2%, а в континентальній Європі на 6%, як і в попередньому кварталі. У Латинській Америці та Карибському басейні ціни зросли на 7%, порівняно з 5% зростанням у третьому кварталі.

Після складного 2022 року клієнти продовжуватимуть стикатися з важкими робочими умовами у 2023 році. З уповільненням світової економіки, за триваючої інфляції та геополітичної напруги, багато клієнтів стикаються зі значними проблемами.

Високий рівень збитків у 2022 році, особливо внаслідок урагану "Ян", продовжує впливати на страхові тарифи щодо ризиків нерухомості.

Источник:  Форіншурер
URL статьи:  https://forinsurer.com/news/23/02/07/42342

«« Вернуться на первую страницу раздела