На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

EIOPA опублікувало оновлену технічну документацію RFR


02.10.2023 

EIOPA сьогодні опублікувало оновлену технічну документацію з розрахунку строкових структур безризикових відсоткових ставок (RFR), повідомляється на сайті EIOPA.

Огляд змін та їхня характеристика подані в технічній документації та зосереджені на оцінці фінансових інструментів, що використовуються для побудови інформації RFR, експертному країновому огляді на 2023 рік і технічній зміні в розрахунку коригування на кредитний ризик для деяких валют.

Нова дата набрання чинності оновленою технічною документацією RFR призначена на 1 січня 2024 року. Таким чином, перший розрахунок на основі оновленої технічної документації RFR відбудеться наприкінці січня 2024 року.

До кінця цього року діятиме чинна версія технічної документації RFR.

Технічна інформація, що стосується тимчасових структур безризикових процентних ставок (RFR), використовується для розрахунку технічних резервів за зобов'язаннями (пере)страхування.

Відповідно до Директиви Solvency II, EIOPA щомісяця публікує технічну інформацію щодо тимчасових структур RFR через спеціальний розділ на вебсайті EIOPA, який також містить попередній календар випусків на 2023 рік, технічну документацію RFR, кодування RFR та поширені запитання.

Завдяки цій публікації EIOPA забезпечує послідовний розрахунок технічних резервів по всій Європі.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу раздела