На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Кредитний рейтинг ПрАТ Страхова компанія "IНТЕР-ПОЛIС" підтверджено на рівні uaA


21.12.2022 

Незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПрАТ СК "IНТЕР-ПОЛIС" на рівні uaA. Рейтинг знаходиться у Контрольному списку. Прогноз рейтингу – негативний.

"Кредит-Рейтинг" оголосило про визначення рейтингу надійності страхової компанії на рівні uaAins.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу та визначення рейтингу надійності страхової компанії агентство використовувало повну фінансову звітність Приватного акціонерного товариства Страхова компанія "IНТЕР-ПОЛIС" за 2021 рік та 9 місяців 2022року, а також внутрішню інформацію, надану Приватним акціонерним товариством Страхова компанія "IНТЕР-ПОЛIС" у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Негативний прогноз вказує на можливість зниження рейтингу протягом року при збереженні негативних тенденцій і реалізації поточних ризиків.

Внесення рейтингу до Контрольного списку означає, що агентство розглядає питання про зміну рейтингу у зв’язку з подіями або тенденціями, що розвиваються, і які можуть істотно вплинути на кредитоспроможність власника цього рейтингу.

Надійність страхових компаній з рейтингом uaAins перебуває на високому рівні. Їх платоспроможність, репутація й лояльність стосовно клієнтів вищі, ніж у страхових компаній України з більш низьким рівнем рейтингу.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

Источник:  Кредит-Рейтинг
URL статьи:  https://www.credit-rating.ua/ua/events/press-releases/15535/

«« Вернуться на первую страницу раздела