На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

До Асоціації "Страховий бізнес" у липні приєднались ще дві страхові компанії: "Iнтер-плюс" та "КРОНА"


13.07.2020 

СК "Iнтер-плюс" працює на ринку України з 2003 р., має 35 ліцензій на обов’язкові та добровільні види страхування. Основним напрямком роботи компанії є надання якісних послуг із страхування цілісних майнових комплексів, виробничих потужностей, внутрішніх та міжнародних перевезень, майна, відповідальності (понад 100 страхових продуктів).

СК "Iнтер-плюс" отримала довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaA+, прогноз "позитивний" та рейтинг фінансової надійності (стабільності) страховика uainsA.

Компанія співпрацює з провідними перестраховиками, такими як Hannover Re (Німеччина)

Фінансові показники компанії за підсумками 2019 р.:

СК "Iнтер-плюс" є соціально-відповідальним бізнесом, який підтримує спортсмені та розвиток спорту в Україні.

Страхова Компанія "КРОНА" протягом 20-ти років надає страхові послуги корпоративним клієнтам та фізичним особам.

Згідно рейтингів "Insurance TOP" СК "КРОНА" займає лідерські позиції в 25 топ-компаній за розміром зібраних страхових платежів з добровільного медичного страхування. Компанія має власний асистанс, створений для отримання клієнтами кваліфікованої медичної консультації та допомоги.

Страхова компанія пропонує понад 30 страхових продуктів як для юридичних, так і для фізичних осіб: страхування нерухомого майна приватних та юридичних осіб, КАСКО, страхування сільськогосподарської продукції та ризиків неврожаїв, страхування подорожуючих, ОСЦПВ, страхування вантажів та багажу.

За результатами 2019 року СК "КРОНА" рейтинговим агентством "Експерт-Рейтинг" було підтверджено рейтинг фінансової стійкості за національною шкалою на рівні uaAA-.

Фінансові показники компанії за підсумками 2019 р.:

Страхові платежі:

Зараз загальна кількість учасників Асоціації складає 36 компаній, об’єднання є найбільшим на ринку українському ринку страхування за кількістю членів. Ще раніше, у червні, до об’єднання долучилась страхова компанія "Трансмагістраль".

Генеральний директор Асоціації Вячеслав Черняховський прокоментував: "Зараз необхідна консолідація зусиль задля розвитку страхового ринку, оскільки найближчим часом галузь чекають значні зміни, в тому числі законодавчі. Асоціація "Страховий бізнес" бере активну участь с розробці всіх законодавчих та нормативних документів для страхового ринку, з врахуванням пропозицій компаній-учасників об’єднання.

Вступаючи до Асоціації, страхові компанії висловлюють довіру до тієї послідовної роботи, яку ми ведемо, відстоюючи прозорі правила гри, чесні умови конкуренції, професійні підходи до майбутнього ринку страхування в нашій країні".

Источник:  Интерфакс-Украина

«« Вернуться на первую страницу раздела