На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Бернський Союз відкрив спеціальний дискусійний майданчик для обговорення питань відновлення України


16.09.2022 

Бернський Союз (Berne Union) створив спеціальний дискусійний майданчик для обговорення питань відновлення України та можливостей участі в цьому процесі провідних гравців світового ринку страхування інвестицій та торгівлі.

Виконуючий обов’язки заступника голови правління ПрАТ "Експортно-кредитне агентство" Олексій Кушнір 13 вересня виступив на першому засіданні платформи з доповіддю "Rebuilding Ukraine from an ECA Perspective".

Участь у заході також взяли понад 100 представників експортно-кредитних агентств та фінансових установ з різних куточків світу, зокрема – експортно-кредитних агентств Польщі(KUKE), Японії (NEXI), Німеччини (Euler Hermes) Експортно-імпортного банку США (US Exim), Французького державного інвестиційного банку (BPIFRANCE) та Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD).

У своєму виступі представник ЕКА наголосив на важливості

"Команда ЕКА України готова стати кваліфікованим джерелом інформації щодо стану справ у сфері міжнародної торгівлі України для міжнародних фінансових інституцій", – наголосив у своєму виступі Олексій Кушнір.

Источник:  Експортно-кредитне агентство
URL новости:  https://www.eca.gov.ua/bernskyj-soyuz-vidkryv-speczialnyj-dyskusijnyj-majdanchyk-dlya-obgovorennya-pytan-vidnovlennya-ukrayiny/#.YyX3QHZByF4

«« Вернуться на первую страницу раздела