На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Страхові брокери Oakeshott, Lloyd’s та LMIS підписали угоду про співпрацю в Україні


22.11.2022 

"В Україні працюватимемо з морськими клієнтами та розвиватимемо операції продажу в інтернеті", – йдеться в релізі

Що сталося. Міжнародний страховий брокер Oakeshott Insurance Group Ltd (OIG), брокер Lloyd’s of London та London Marine Insurance Services Ltd (LMIS) підписали договір про співпрацю в Україні.

"У зв’язку з внутрішніми змінами в бізнесі, маючи намір спеціалізуватися в основному на страхуваннях та перестрахування морських ризиків, вантажів та енергетики, інтернет-страхування та на прохання наших колег у Києві, ми досягли порозуміння з компанією London Marine Insurance Services Ltd.

Наші київські колеги, які займаються договірним перестрахуванням, почнуть працювати в LMIS і візьмуть на себе турботу про українських клієнтів Oakeshott по лінії договірного перестрахування", – наголошується в повідомленні.

За інформацією пресслужби, Oakeshott продовжуватиме нести відповідальність за договорами, і просить ставити його в копії всього листування доти, доки LMIS не запрацює на повну силу, а всі зобов’язання за раніше укладеними договорами будуть зняті з Oakeshott.

"В Україні ми працюватимемо з нашими морськими клієнтами, ряд з яких товаришує з нами з початку 1990-х років. Ми також розвиватимемо операції продажу в інтернеті", – наголошується в повідомленні.

Брокер Oakeshott, зареєстрований у Великій Британії у 1993 році, мав представництво в Україні з 2000 року.

Источник:  Mind.ua
URL новости:  https://mind.ua/news/20249837-strahovi-brokeri-oakeshott-lloyds-ta-lmis-pidpisali-ugodu-pro-spivpracyu-v-ukrayini

«« Вернуться на первую страницу раздела