На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

"Фінансовий Рамштайн" для України на високому політичному рівні відбудеться у квітні на полях зборів МВФ і СБ – Шмигаль


24.02.2023 

Зустріч Координаційної платформи донорів для України ("фінансовий Рамштайн") на високому політичному рівні – президентів і прем’єрів – відбудеться на початку квітня у Вашингтоні під час весняних зборів Міжнародного валютного фонду (МВФ) та Світового банку (СБ), повідомив прем’єр міністр Денис Шмигаль.

Ми будемо обговорювати довготермінову співпрацю у пʼяти аспектах: фінансування дефіциту бюджету; програма швидкої відбудови, або Rapid Recovery план; велика відбудова, або План Маршалла для України; конфіскація заморожених російських активів; страхування воєнних ризиків , – сказав він в інтерв’ю українському виданню "Форбс".

Він нагадав, що перша зустріч "фінансового Рамштайна" відбулася наприкінці січня в режимі онлайн на виконавчому рівні.

Як повідомлялося, співголовами керівного комітету Координаційної платформи донорів для України тоді було обрано міністра фінансів Сергія Марченка, від США – заступника радника Білого дому з нацбезпеки з питань міжнародної економіки Майкла Пайла і від ЄС – гендиректора бюджетного департаменту Єврокомісії Герта-Яна Купмана.

Як уточнював заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован, Марченко працюватиме в групі з віцепрем’єром – главою Мінвідновлення Олександром Кубраковим і першим віцепрем’єром – міністром економіки Юлією Свириденко, яка відповідає за розвиток приватного сектора під час і після війни.

Координаційна платформа матиме власний секретаріат із двома офісами – у Брюсселі та Києві.

У першому засіданні також узяли участь представники Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), МВФ і Світового банку.

Источник:  Iнтерфакс-Україна
URL новости:  https://interfax.com.ua/news/economic/893692.html

«« Вернуться на первую страницу раздела