На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Шмигаль обговорив із спецпредставником США потреби України з відновлення


23.09.2023 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів першу онлайн-розмову зі спеціальним представником президента США з відновлення України Пенні Пріцкер, під час якої було обговорено потреби в кожному з пріоритетів швидкого відновлення України.

Поінформував про наше бачення відновлення країни та озвучив потреби за кожним із пріоритетів rapid recovery (швидке відновлення – ІФ-У): енергетика, розмінування, відновлення житла, критичної інфраструктури та економіки. Подякував USAID за спільні програми підтримки бізнесу, які сприяють створенню нових робочих місць, — написав Шмигаль у телеграм-каналі в суботу.

Прем'єр зазначив, що Україна зацікавлена в залученні бізнесу США до відновлення. Крім цього, триває співпраця зі Світовим банком щодо потреб для післявоєнної відбудови України. Очільник українського уряду наголосив, що РФ має заплатити за завдані збитки, і ключовим інструментом для цього залишається конфіскація російських заморожених активів.

Також, під час розмови сторони обговорили страхування воєнних ризиків, а також просування в діджиталізації України.

Розвиток логістики – серед важливих елементів економічного зростання. Проговорили розширення коридорів солідарності та страхування воєнних ризиків. Рухаємося вперед у реформах на шляху до ЄС і НАТО та в діджиталізації. Окремо звернув увагу на ветеранську політику та інтеграцію військових у соціально-економічне життя країни, — зазначив Шмигаль.

Він подякував США за підтримку відновлення України.

Розраховуємо на подальший плідний діалог у цьому напрямі, — підсумував прем'єр.

Источник:  Інтерфакс-Україна
URL новости:  https://interfax.com.ua/news/general/936809.html

«« Вернуться на первую страницу раздела