На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Marsh спільно з урядом України запускає інформаційну платформу для інвесторів


12.10.2023 

Провідний світовий брокер Marsh спільно з урядом України запускає інформаційну платформу для інвесторів, повідомив старший партнер компанії Marsh McLennan Кріспін Еллісон, виступаючи на Київському міжнародному економічному форумі.

Необхідно надавати інвесторам, урядам, страховикам інформацію про Україну із зазначенням наявних ризиків за регіонами і я анонсую запуск цієї платформи. Уже завтра інвестори і страховики на глобальному рівні зможуть онлайн дізнатися деталі, почитати, що відбувається в Україні, — наголосив він.

За словами Еллісона, це необхідно, оскільки зарубіжні інвестори, ґрунтуючись на інформації ЗМІ, вважають, що Україна є суцільним Бахмутом, тоді як 75% громад у країні не мали жодних інцидентів, які б стосувалися війни або були спричинені війною, і Україна відкрита зараз для бізнесу.

Ми маємо розвивати впевненість, стійкість. Ми маємо зацікавлювати інвесторів і страховиків рухатися на український ринок. Дати їм більше інформації, такої, як на платформі ризиків і даних, — зазначив він.

Источник:  Інтерфакс-Україна
URL новости:  https://interfax.com.ua/news/investments/940890.html

«« Вернуться на первую страницу раздела