Ассоциация Страховой бизнес (АСБ) |
Асоціація "Страховий бізнес" відзначила 20-річчя традиційною конференцією для учасників, партнерів і друзів |
Асоціація "Страховий бізнес" до свого 20-річчя провела традиційну конференцію для учасників об'єднання, партнерів та друзів.
Цього року темою заходу стали "Цифрові та технологічні рішення для страховиків – 2025".
"Як страховому ринку скористатися перевагами відкритого банкінгу" – із такою доповіддю виступив Олександр Карпов, директор Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЄМА. Він розповів про елементи екосистеми відкритого банкінгу та зауважив, що відкритий банкінг дозволить запропонувати клієнтам страхових компаній індивідуальні накопичувальні плани з невідчутними відрахуваннями та акумуляцією коштів на одному рахунку.
"Відкритий банкінг вдихнув нове життя в програми лояльності, в тому числі, і страховиків, так як дозволяє автоматизувати пропозиції бонусів, знижок, кешбеку в одному місці та прив'язати їх до страхових полісів та страхових подій," – зазначив він.
Оксана Параскева, Радник з питань корпоративного врядування презетувала доповідь "Оцінка колективної придатності органів управління страховика. Вимоги та можливості".
Це виключно важлива тема, оскільки вимоги про таку оцінку запроваджені новим Законом "Про страхування" та відповідними нормативними актами НБУ.
Розповідаючи про практики визначення колективної придатності, вона зазначила, що "цей процес здійснюється за інформацією та документами, які є дійсними та чинними на момент проведення відповідної оцінки.
Для проведення оцінки Наглядова рада страховика має розробити Матрицю профілю Наглядової ради/ Правління з урахуванням необхідних спеціальних знань та визначає відповідність Профілю професійної компетенції посади Голови/ членів Наглядової ради/Правління страховика відповідно до Матриці профілю (Матриці оцінки колективної придатності) Наглядової ради/ Правління страховика. Перегляд Матриці оцінки колективної придатності Наглядової ради/ Правління здійснюється за мірою необхідності Комітетом з призначень".
Оцінка корпоративної придатності має відбуватись з урахуванням розміру, особливостей своєї діяльності, характеру й обсягів банківських та інших фінансових послуг, профілю ризику, системної важливості страховика.
Також вона підкреслила, що в українських реаліях варто було б передбачити можливість використання для страхових компаній не тільки дворівневої, а й однорівневої системи корпоративного управління.
Василь Дарков, Голова правління Громадської організації "Страховий захист", експерт з питань захисту прав споживачів, виступив із грунтовною доповіддю, що торкнулась питань аналізу системних змін у законодавчому забезпеченні посередницької діяльності у страхуванні та перестрахуванні, які вступають в дію у 2025 році, стану виконання цих нових вимог та пропозицій щодо вирішення системних проблем із цього питання.
Про "Автоматизацію пролонгації договорів: нові можливості для страхових агенті" розповів Олександр Шойхеденко, директор з продукт-менеджменту EUA Solutions. Він показав на реальних прикладах, як можна організувати відповідний бізнес-процес в "два кліки", привчати із часом клієнтів до "самопролонгування" договорів, і вивільнити час продавців для пошуку нових клієнтів.
Всіх цікавить, як знайти клієнтів для страхових продуктів. Про ефективні стратегії залучення клієнтів-юридичних осіб в сучасних умовах розповіла Марина Коваль, продукт-маркетинг менеджер YouControl Market. Вона презентувала можливості системи для швидкого пошуку потенційних клієнтів певного профілю, персоналізації інформації про них, контролю ризиків та економію часу.
Денис Ястреб, Генеральний директор Національної асоціації страховиків України, презентував проєкт обміну, аналізу та візуалізації інформації про страхування ПРІМА, продемонструвавши онлайн-дашборди за різними показниками та періодами.
Денис Долматов, проєктний менеджер у компанії CHI Software, завершив конференцію із доповіддю "Використання штучного інтелекту для розрахунку збитків".
Він розповів про два проєкти компанії:
Вячеслав Черняховський, генеральний директор Асоціації, підводячи підсумки конференції, зазначив: "Ми завжди підбираємо спікерів та доповіді таким чином, щоб дати страховикам практичні інструменти для організації роботи, розвитку та зростання у самий найближчий час. Цифрові рішення – це те, що безперечно буде затребуваним інструментом для кожної компанії, яка прагне зайняти надійне місце на ринку. Дякуємо всім доповідачам за досвід, приклади та кейси, що якими вони поділились в рамках заходу".
Гіперпосилання: | http://www.insurancebiz.org |
«« Вернуться на первую страницу раздела