На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Робоча група Комітету з питань здоров’я з питань запровадження страхової медицини


26.04.2021 

Вячеслав Черняховський, генеральний директор Асоціації "Страховий бізнес", взяв участь у засіданні робочої групи Комітету з питань здоров’я з питань запровадження страхової медицини.

На робочій групі відбулось активне обговорення законопроєктів "Про внесення змін до деяких законів України щодо оплати медичних послуг, що надаються за програмою медичних гарантій" та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку добровільного медичного страхування".

За підсумками обговорення робоча група зауважила, що для запровадження добровільного страхування необхідно:

На наступному засіданні узгоджуватимуться фінальні версії документів.

Нагадаємо, що страховики були ініціаторами системної співпраці держави та страхового бізнесу у сфері охорони здоров’я, зокрема запровадження регулярних робочих зустрічей представників влади та бізнесу.

Вячеслав Черняховський прокоментував: "Страховики зацікавлені підтримати державу в різних напрямках захисту життя та здоров’я українських громадян, не тільки у ДМС, а і у питанні медицини катастроф та зменшення рівня смертності внаслідок ДТП тощо. Також ми вважаємо за необхідне дати поштовх втіленню у життя страхуванню професійної відповідальності медичних працівників".

Гиперссылка:  http://www.insurancebiz.org

«« Вернуться на первую страницу раздела