Ассоциация Страховой бизнес (АСБ) |
Відбулась ХIV Міжнародна науково-практична конференція "Грудневі читання" |
1-2 грудня відбулась ХIV Міжнародна науково-практична конференція "Грудневі читання", яка традиційно організується Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Тема, якій вона була присвячена – "Стійкість бізнесу і добробут домогосподарств: фінансові та соціальні аспекти". До членів оргкомітету та партнерів заходу увійшла Асоціація "Страховий бізнес".
В перший день конференції проходив круглий стіл, в якому взяв участь генеральний директор Асоціація "Страховий бізнес" Вячеслав Черняховський з темою "Страховий ринок України: сучасний стан, шляхи подолання кризи та повоєнне відновлення".
Він зробив акцент на тому, що вже зараз необхідно розробити та почати запроваджувати своєрідний "план Маршала" для страхової галузі.
"Громадяни та бізнес втратили величезну кількість об’єктів страхування – приміщень, устаткування, житла, автівок тощо. Падіння рівня життя та доходів громадян, необхідність відновлювати та ремонтувати житло, купувати нову побутову техніку, автомобілі замість знищених або викрадених окупантами потребуватиме великих коштів, що зробить витрати на страхування певної "розкішшю" для українців у повоєнний період.
На відновлення економіки та інфраструктури після завершення війни підуть роки. Ми всі добре усвідомлюємо, що страхування не формує економіку, а є похідним інструментом від неї, тому відновлення страхування буде певним чином відставати від темпів відновлення економіки та домогосподарств", – розповів він.
Для того, щоб страхова галузь була в змозі пережити війну та відновитись, а отже – надавати страховий захист українцям, необхідно запровадити системні рішення на державному рівні.
Страховики сформулювали стратегічне бачення та ключові пункти такого плану.
"Необхідна реалізація стратегічних, системних рішень, націлений в першу чергу на створення умов для повоєнного розвитку галузі за рахунок дерегуляції, виключення будь-якої дискримінації на страхового ринку та заходів, що сприятимуть зростанню попиту на страхові послуги.
В першу чергу, допомога з боку держави на рівні регуляторних рішень потрібна невеликим та середнім страховим компаніям, компаніям що значно постраждали від бойових дій, та національному бізнесові", – підсумовує Вячеслав Черняховський.
Гіперпосилання: | http://www.insurancebiz.org |
«« Вернуться на первую страницу раздела