На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
Обьявления
База знаний
Поиск
Карта сайта
Комментарии
Интервью
Аналитика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обсуждения / Аналитика / Аналитика

Європейський fintech-сектор у 2017-му – цифри та факти

Версия для печати Версия для печати
13.03.2018 

2017 рік був багато у чому проривним для європейської fintech-сфери. Деякі цифри та факти оприлюднено у звіті за підсумками року. На часі вивчити найбільш цікаві факти та цифри цього документу.

Ще 3 роки тому страхування через інтернет мало кого цікавило і ледве перетинало за рівнем фінансування позначку в $1 млн. А за підсумками 2017-го страхування за допомогою стартапів та онлайн-сервісів – це ринок на $136 млн інвестицій щонайменше, і темпи зростання не скоротяться. Низка банків, платформ та венчурних фондів Європи вклали в цей сегмент чималі кошти протягом минулих 12 місяців.

Низка банків, платформ та венчурних фондів Європи вклали в цей сегмент чималі кошти протягом минулих 12 місяців.

Розвиток страхування породив і попит на кібербезпеку та пов’язані з нею страхові сервіси. Серед найцікавіших проектів 2017 року – стартапи, здатні визначати кіберзагрози в режимі реального часу, замінити класичні паролі іншими інструментами авторизації, а також платформи для квантових обчислень, для моніторингу та керування відбитками пальців клієнтів та блокування ймовірних загроз витоку даних.

URL статьи:  https://nachasi.com/2017/12/26/eu-fintech/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес