На главную страницу
 
Главная
О нас
Новости
Обсуждения
Обьявления
База знаний
Поиск
Карта сайта
Комментарии
Интервью
Аналитика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обсуждения / Комментарии / Комментарии

Збитки австралійських страховиків унаслідок лісових пожеж наблизилися до $650 млн

Версия для печати Версия для печати
10.01.2020 

Збитки австралійських страховиків унаслідок вируючих у країні лісових пожеж швидко зростають, причому лише за останні три дні вони збільшилися більше ніж на третину.

Як повідомила Рада страхових компаній Австралії (ICA), страхові компанії, які входять до її складу, отримали 10,550 тис. страхових позовів у період із 8 листопада до 10 січня на загальну суму 939 млн австралійських доларів ($643,9 млн). Ще у вівторок, 7 січня, кількість отриманих позовів становила 8,895 тис., і регулятор оцінює страховий збиток у 700 млн австралійських доларів.

Iз урахуванням вересневих і жовтневих пожеж збитки австралійської страхової галузі становлять 995 млн австралійських доларів при поданих загалом 11,272 тис. позовів.

ICA попереджає, що втрати страховиків зростатимуть, оскільки пожежі тривають і можуть посилитися у багатьох районах через високі температури та сильні вітри.

Двоє найбільших австралійських страховиків – Insurance Group Australia Ltd. і Suncorp Group Ltd. – оцінили свої втрати унаслідок лісових пожеж у $505 млн.

Лісові пожежі в Австралії, які вирують з листопада минулого року, вже знищили ліси загальною площею понад 100 тис. квадратних кілометрів, забрали життя щонайменше 25 осіб і майже 1 млрд тварин.

Источник:  Iнтерфакс-Україна
URL статьи:  https://ua.interfax.com.ua/news/general/634726.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес