На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Ми застрахували майно "Київстар" від наслідків війни – президент компанії

Версия для печати Версия для печати
11.05.2022 

Страховка мобільного оператора компанії "Київстар" включає ризики від наслідків війни, актів тероризму тощо.

У нашій страховці немає такого, що війна – це форс-мажор. Ми маємо договір, згідно з яким ми застрахували майно Київстар" від наслідків війни, бойових дій, актів тероризму та інших ризиків. Проте на сьогодні ми не можемо сказати, чи покриє страховка всі наші збитки, оскільки до об’єктів на окупованих територіях ми не маємо доступу", – сказав в інтерв’ю агентству "Iнтерфакс-Україна" президент "Київстару" Олександр Комаров.

Він повідомив, що компанія ще не оцінювала збитків, завданих мережі активними військовими діями.

Якщо приблизно порахувати хоча б три області – Київську, Чернігівську та Сумську, то у нас пошкоджено близько 30-35% усіх сайтів, які з тих чи тих причин не працювали (а це приблизно 300 сайтів у трьох областях). Ця цифра може змінюватися, тому приблизно десь 35% нашої мережі в регіонах, де точаться активні бойові дії, пошкоджено і десь 10-15% сайтів – зруйновані, – зазначив Комаров.

За його словами, відновити один зруйнований сайт (базова станція з обладнанням) коштує 1,5 млн грн.

У "Київстарі" реєструють усі випадки пошкодження обладнання та майна, подають їх до правоохоронних органів та готуються до того, щоб подавати все це до страхової компанії на відшкодування.

Водночас, доки військові дії тривають, на думку Комарова, неможливо передбачити, які ще будуть руйнування.

Як повідомлялося, раніше "Київстар" розширив до 16 країн надання внутрішніх тарифів у роумінгу.

Фахівці мобільного оператора "Київстар" за два місяці війни ліквідували понад 48 тис. аварій фізичної та цифрової інфраструктури мережі, а також замінили майже 25 тис. метрів оптоволокна.

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв’язку та передавання даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Його послугами на кінець 2021 року користувалися близько 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і близько 1,2 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше – VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Источник:  Iнтерфакс-Україна
URL статьи:  https://ua.interfax.com.ua/news/telecom/831376.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес