На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Оператор "Північних потоків" подав до суду на страховиків


12.03.2024 

Компанія Nord Stream AG, яка є оператором газопроводів "Північний потік", у лютому подала позов до британського суду проти страхових компаній на €400 млн за відмову покрити збитки від вибухів на газовій інфраструктурі, пише Financial Times.

Ключові факти

Контекст

У вересні 2022 року в результаті підриву відбулася розгерметизація двох ниток "Північного потоку" та однієї – "Північного потоку – 2".

У РФ порушили кримінальну справу за статтею "Акт міжнародного тероризму". Росія звинуватила США, Велику Британію та Україну у вибухах. Україна офіційно відкидала свою можливу причетність до підриву газопроводів.

І Данія, і Швеція вже припинили розслідування, заявивши, що у них недостатньо доказів, щоб предʼявити комусь звинувачення, і нині розслідування проводить лише Німеччина. Минулого року Німеччина повідомила Раду Безпеки ООН, що виявила сліди підводної вибухівки на вітрильній яхті, яка, можливо, використовувалася для перевезення, і водолази могли прикріпити вибухівку до трубопроводів.

Автор:  Аніта Прасад
Источник:  Forbes
URL статьи:  https://forbes.ua/news/operator-pivnichnikh-potokiv-podav-do-sudu-na-strakhovikiv-vimagae-vid-400-mln-12032024-19806

«« Вернуться на первую страницу раздела