На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Оновлення світового будівельного ринку


05.04.2024 

Глобальні макроекономічні тенденції вказують на обнадійливі перспективи для будівельного сектору

Інвестиції як у нову, так і в існуючу інфраструктуру та технології, швидкий енергетичний перехід, дії, спрямовані на подолання практичних наслідків зміни клімату, переформатування ланцюгів поставок та інші показники дають підстави для впевненості в будівельній галузі в довгостроковій перспективі.

У 2023 році жорсткіша ситуація з відсотковими ставками, більш широка невизначеність щодо вартості виробничих ресурсів та брак впевненості в деяких регіонах призвели до затримки очікуваних видатків. Крім того, матеріалізувалося очікуване уповільнення темпів зростання у 2021 та 2022 роках.

Поєднання виведення потужностей страхового ринку протягом останніх п'яти років та інфляційного впливу на вартість проектів значно знизило достатність потужностей порівняно з початком звуження світового ринку. За цей період ми спостерігали скорочення доступності глобального будівельного страхування на цілих 42%, що вплинуло на ціноутворення та умови укладання договорів. Тим не менш, сектор все частіше розглядається як привабливий, а ринок прямого та перестрахування широко розуміє наявні довгострокові можливості.

Источник:  Marsh
URL статьи:  https://www.marsh.com/en/industries/construction/insights/construction-market-update.html

«« Вернуться на первую страницу раздела