На главную страницу Ассоциация Страховой бизнес (АСБ)

Флот НАТО вигнав танкери Путіна з найбільшої стоянки у Середземному морі


11.05.2024 

Танкери, які транспортують російську нафту, залишили Лаконську затоку – ключову стоянку у Середземному морі, де сировина перевалювалася з судна на судно для подальшого транспортування до Азії.

Як повідомляє Bloomberg, з початку травня танкери "тіньового флоту" РФ більше не заходять до найпівденнішої затоки материкової Греції та всієї Європи, через яку пролягає морський шлях у напрямку Суецького каналу.

Причина у військово-морських навчаннях, які проводить флот країн НАТО. Гідрографічна служба Греції анонсувала маневри у Лаконській затоці. Усього в Середземному морі до кінця місяця відбудеться не менше 5 навчань флоту НАТО, у тому числі маневри зі стрільбами, випливає з даних Служби навігації, гідрографії та океанографії Туреччини.

За даними Міжнародної групи клубів страхування відповідальності судновласників (International Group of P&I Clubs), на квітень 2024 року до "тіньового флоту" Росії перейшли близько 800 танкерів. Вони возять сировину клієнтам в обхід санкцій і без міжнародного страхування, яке покриває серед іншого ризики розливу нафти.

Источник:  Українські Новини
URL статьи:  https://ukranews.com/ua/news/1005280-flot-nato-vygnav-tankery-putina-z-najbilshoyi-stoyanky-u-seredzemnomu-mori

«« Вернуться на первую страницу раздела