На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Землетрус у Туреччині став найбільш збитковою подією для страховиків у 2023 році

Версия для печати Версия для печати
03.01.2024 

Найбільш руйнівною подією природного катастрофічного характеру за межами США став землетрус у Туреччині та Сирії, застраховані збитки внаслідок цієї події сягнули $5,8 млрд.

Про це йдеться в аналітичному звіті компанії CRESTA, дочірнього підрозділу PERILS. CRESTA (Catastrophe Risk Evaluation and Standardizing Target Accumulations) також є спільним проектом перестраховиків Swiss Re, Munich Re та Gerling-Konzern Globale.

Відомо зі звіту CRESTA, що минулого року зареєстровано низку подій природного катастрофічного характеру, застраховані втрати яких перевищили середні статистичні значення.

У цьому переліку – повені у Новій Зеландії та Китаї, конвективні шторми в Італії, ураган Отіс у Мексиці, європейський шторм Чіаран, конвективний шторм у Німеччині та Східній Австралії. Збитки кожної з перерахованих подій перевищують $1 млрд.

Після землетрусу в Туреччині найбільш збитковою подією стала повінь і конвективний шторм в Італії з $2,7 млрд. збитків.

Джерело:  УкрСтрахування
URL статті:  https://www.ukrstrahovanie.com.ua/uk/novyny/zemletrus-u-turechchini-stav-najbilsh-zbitkovoyu-podi%d1%94yu-dlya-strahovikiv-u-2023-roczi

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес