На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Кількість викрадень застрахованих автомобілів у Латвії у 2023 році скоротилася в сім разів

Версия для печати Версия для печати
14.02.2024 

У Латвії у 2023 році було викрадено 51 автомобіль застрахованих за договором КАСКО, в той час як у 2017 році – 372 автомобілі, у 2022-71, повідомляє Латвійська асоціація страховиків (ЛАА) на своєму сайті.

В Асоціації зазначили, що автомобілі BMW, як і раніше, очолюють список автомобілів, які найбільше викрадають у 2023 році: торік було 13 випадків, а у 2017 році – 115 автомобілів BMW. За лідером за кількістю викрадених автомобільних марок слідують Toyota з 10 вкраденими машинами і Hyundai з 7.

"Зниження кількості викрадень автомобілів – це дуже хороша новина, а входження "простіших" автомобілів до топу найбільш викрадених автомобілів". брендів теж важливо. Кількість крадіжок різко скоротилася під час пандемії зі зміною способу життя і, звісно ж, ролі поліції. З початком війни в Україні були закриті або закриті канали експорту дорогих і ексклюзивних викрадених автомобілів в Росію", – зазначає Яніс Абасіньш, президент LAA.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес