На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Звіт Lloyd's "Ринкова політика і практика" демонструє значний прогрес у сфері різноманіття та інклюзивності

Версия для печати Версия для печати
05.03.2024 

Дедалі більше ринкових фірм впроваджують практики, які лежать в основі інклюзивної та високопродуктивної культури, насамперед завдяки підвищеній увазі до лідерства, зазначається в опублікованому сьогодні п'ятому звіті Lloyd's про ринкову політику і практику (MP&P), повідомляється на його сайті.

Також наголошується, що ринковий прибуток цього року продемонстрував прогрес у досягненні цілей щодо забезпечення різноманітності, включно з жінками в керівництві та прийняттям на роботу співробітників етнічно різноманітного походження.

Так частка жінок на керівних посадах збільшилася на +3 відсоткових пункти (п.п.) до 35%, причому поліпшення відбулися на всіх трьох рівнях (ради, виконавчі комітети та прямі підпорядкування виконавчих комітетів), що відповідає короткостроковому цільовому показнику, встановленому у 2020 році.

21% нових співробітників, прийнятих на роботу торік, були представниками етнічно різноманітного походження, тобто зростання становило +4 відсоткових пункти. Представленість цієї групи на ринку збільшилася на +2пп до 13%.

Наразі 71% фірм працюють із партнерами над проведенням інформаційно-просвітницької діяльності (+12 в.п.) та впроваджують інклюзивні методи найму, щоб усунути упередженість у процесах найму. Спостерігається зростання ширших політик і практик інклюзивності, таких як підтримка в період менопаузи (54% фірм, +23 п.п.) і політика щодо наркотиків та алкоголю (97% фірм, +13 п.п.).

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес