На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Кіберпідрозділ Mosaic запускає страхування первинних технологічних помилок і упущень (E&O)

Версия для печати Версия для печати
06.03.2024 

Mosaic Insurance (США) оголосило про запуск страхування первинних технологічних помилок і упущень (E&O), щоб захистити технологічні компанії від зростаючих ризиків відповідальності, повідомляє сайт Reinsurance News.

Пропонуючи потужність – до $15 млн через власний Syndicate 1609 і консорціум партнерів із синдикованого капіталу. Mosaic надає первинне покриття Tech E&O через центри андеррайтингу в Лондоні, США, Канаді, Європі та ОАЕ.

Згідно з повідомленням, нове покриття базується на його основній кіберпропозиції, ініційованій минулої весни, і активує основний Tech E&O як змішаний продукт в усьому світі, який раніше пропонувався тільки на додатковій основі.

Він спрямований на пом'якшення зростаючих загроз, з якими стикаються компанії, що уклали контракти на надання технологічних продуктів, включно зі штучним інтелектом, віртуальною реальністю, освітніми технологіями, ІТ-консалтингом, аналізом даних, програмним забезпеченням як послугою (SaaS) і послугами однорангової платформи.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес