На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Страхування від воєнних ризиків пропонують до 50 страхових компаній України

Версия для печати Версия для печати
14.05.2024 

Українських страховиків, що пропонують захист від воєнних ризиків, стає дедалі більше, і їхня кількість вимірюється обсягом майже всього активного ринку страхування, а це оціночно до 50 компаній, зазначає генеральний директор НАСУ.

За його словами, які наводяться в повідомленні на сайті об'єднання, переважна кількість страховиків пропонують у тому чи іншому варіанті таке страхування. Деякі з них розробили окремі договори, за яких треба підписати "воєнний" договір. Дехто розширив межі наявних умов або виключив стандартні "воєнні" підстави для відмови, і тоді можна укласти додатковий договір до наявного договору страхування. А є й такі страховики, які включили страхування воєнних ризиків у стандартні базові набори ризиків.

Голова НАСУ також зазначив, що застрахувати від воєнних ризиків можна авто і нерухомість, здоров'я і життя, виробництво і бізнес. Страхування також залежить від умов кожного страховика. Зазвичай страховий захист обмежений наближенням до зони активних бойових дій, окремими знаряддями війни, діяльністю застрахованої особи.

Страховики життя одними з перших запропонували такий захист своїм клієнтам і йшли назустріч за наявними умовами.

Як наголошується в повідомленні, якщо стався страховий випадок, необхідно передусім переконатися, що немає небезпеки, і за можливості, якщо це безпечно, надати допомогу оточуючим; після цього сфотографувати, зняти на відео або іншим чином зафіксувати картину події та телефонувати до свого страховика, який дасть чіткі інструкції, як потрібно діяти.

Щодо розміру відшкодування, то умови страхування та страхові суми (тобто максимальна сума, яку може отримати страхувальник), визначаються кожним страховиком окремо. Поки що більшість страхових компаній пропонують страхування майна від ушкоджень війною в певних межах, не на повну вартість майна. Утім, можливість страхування з повним покриттям збитків також можлива, але значно впливатиме на вартість такого страхування.

"Ми переконані, що страхування воєнних ризиків залишимо в минулому для вивчення його в підручниках зі страхування. Втім, поки війна триває, страховики надають фінансовий захист від неї нашим громадянам і бізнесу", директор НАСУ.

Источник:  Інтерфакс-Україна
URL статьи:  https://interfax.com.ua/news/general/986790.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес