На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

У всьому світі страховики мають 9-12% участі в ринку комерційної нерухомості – Gallagher Re

Версия для печати Версия для печати
27.06.2024 

У всьому світі страховики мають 9-12% участі в ринку комерційної нерухомості (CRE) за допомогою прямих і непрямих інвестицій в іпотечні кредити, облігації та нерухомість, яка перебуває в прямій власності, зазначається у звіті Gallagher на її сайті.

Страхові компанії є основними інвесторами в комерційну нерухомість, при цьому американські та європейські страховики інвестують у цей сектор приблизно 12% і 7% своїх інвестиційних портфелів відповідно. Потенційна рецесія, особливо рецесія, викликана комерційною нерухомістю, викликала деяку стурбованість як у сфері страхування життя, так і у сфері страхування життя.

Серед ключових результатів звіту також те, що COVID-19 і зростання кількості тих, хто працює вдома, призвели, зокрема, до різкого збільшення доступності комерційної нерухомості в центрі міста. Ця тенденція не показує жодних ознак зміни назад.

Рецесійні перешкоди залишаються незначними за здорової економіки США та ЄС, який перебуває в стагнації, але не стискається. Китай залишається сильним в абсолютному вираженні, незважаючи на зниження темпів зростання порівняно з недавнім минулим.

Банки неухильно збільшують свої інвестиції і розширюють кредитні лінії для комерційної нерухомості. Це допомогло пояснити, як сектор залишався життєздатним у важкі часи.

Джерело:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес