На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Американські банки збільшують використання страхування кліматичних ризиків

Версия для печати Версия для печати
03.07.2024 

Американські банки все частіше використовують страхування як ключовий засіб захисту від зростаючих кліматичних ризиків і потенційних збитків у своїх кредитних портфелях комерційної та житлової нерухомості, обмежуючи вплив нестабільних погодних умов, що погіршуються, повідомляє рейтингове агентство Fitch Ratings.

Управління кліматичними ризиками банків набуває все більшого значення, оскільки збитки, пов'язані з погодними явищами, відбуваються все частіше, а регулятори ретельно вивчають вразливості, пов'язані з кліматом, а місцеві, державні та федеральні органи влади впроваджують політику, що впливає на економічні стимули.

Нещодавній "Пілотний аналіз кліматичних сценаріїв" Федеральної резервної системи США підкреслює важливість страхування ризиків для зменшення потенційних збитків банків. Він радить банкам регулярно переглядати та оновлювати своє страхове покриття та практику андеррайтингу, щоб йти в ногу з галузевими змінами та захищати свої кредитні профілі.

У цих навчаннях, в яких взяли участь шість найбільших банківських холдингів США, розглядалися потенційні кредитні наслідки урагану на північному сході країни та серйозних катастроф, таких як урагани, повені або лісові пожежі на південному сході чи південному заході.

У звіті зазначається, що відносно невеликі майнові збитки можуть бути врегульовані за рахунок франшизи застрахованих клієнтів або витрат з власної кишені незастрахованих клієнтів з мінімальним впливом на кредитний профіль банку.

У більш суворих сценаріях на південному сході та південному заході припущення про відсутність страхування значно підвищувало ймовірність дефолту, що призводило до більших втрат для банків.

Однак цей сценарій вважається екстремальним і вимагає радикальних змін у страховому ландшафті.

Вірогідність дефолту за кредитами на нерухомість в американських банках до кліматичного шоку

Банки, які не мають страхування, стикаються з більшою кількістю дефолтів за кредитами та значно більшими збитками CRE – Комерційна нерухомість. RRE – житлова нерухомість.

Джерело: Fitch Ratings, Federal Reserve

Банки встановлюють вимоги щодо страхування майна під час видачі кредитів, зобов'язуючи позичальників купувати та підтримувати певні види та суми страхування з максимальними франшизами, щоб обмежити ризики, пов'язані з погіршенням операційного середовища.

Якщо вартість полісів, коригування або доступність не відповідають стандартам андеррайтингу, банки, як очікується, припинять видачу кредитів. Таке пристосування бізнесу може вплинути на банківські операції, але зменшить ймовірність виникнення великих незастрахованих кредитних портфелів.

Джерело: S&P Global Market Intelligence

Стандартні поліси страхування майна поновлюються щороку, що створює ризики значного підвищення страхових премій, які можуть зменшити покриття витрат позичальників на обслуговування боргу, знизити вартість майна або змусити позичальників відмовитися від полісів.

Страховики помітно скоротили ризики в Каліфорнії та Флориді через регулювання, судові процеси та зростання збитків, що змусило обидва штати шукати законодавчі рішення.

Однак, коли позичальники прострочують свої поліси, кредитори можуть "примусово" укласти договір страхування від імені позичальника.

Якщо позичальник не сплачує премію або не замінює примусове покриття на прийнятний поліс, на майно може бути звернено стягнення.

Банки також стикаються з ризиком, пов'язаним зі зміною ландшафту внутрішніх повеней, оскільки кредитори можуть зазнати значних збитків у районах, які історично не вважалися зонами високого ризику.

У 2022 році в Кентуккі та інших регіонах сталися численні катастрофічні внутрішні повені, які залишилися непокритими. Домовласники найчастіше купують страховку від повеней через Національну програму страхування від повеней.

Майбутні незвичайні повені можуть призвести до більших збитків кредиторів, особливо в менших, географічно сконцентрованих банках.

Покриття від повеней не входить до традиційного страхування житла і, як правило, не вимагається кредиторами за межами визначених FEMA зон затоплення, оскільки менше 10% власників житла в США застраховані від ризику повеней.

Автор:  Yana Keller
Джерело:  Beinsure
URL статті:  https://beinsure.com/news/banks-uses-insurance-against-climate-related-risks/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес