На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

В Україні необхідно запустити програму страхування воєнних ризиків в АПК

Версия для печати Версия для печати
08.07.2024 

В Україні вже зараз необхідно запустити програму страхування воєнних ризиків в агропромисловому комплексі за підтримки міжнародних страхових компаній. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету парламенту з питань аграрної та земельної політики Степан Чернявський в своєму блозі на AgroPolit.com.

За словами нардепа, спроби розвивати цей напрямок вже можна спостерігати в Україні. Чернявський нагадав, що DFC оголосила про виділення $150 млн на страхування політичних ризиків для підтримки українського аграрного експорту.

Представник аграрного комітету згадав і те, що USAID надала грант в ₴1 млн для страхування врожаю малих фермерів. Чернявський визнав, що агросектору потрібні значно більші гроші, але підкреслив, що процес страхування воєнних ризиків розпочався.

Він запропонував створювати страхові альянси з міжнародними компаніями для перестрахування воєнних ризиків українських аграріїв. За його словами, підтримка міжнародних страхових компаній дозволить українським та іноземним інвесторам активніше вкладати кошти в український агросектор.

Україна потребує сьогодні потужної кооперації з міжнародними страховими компаніями для запуску програми страхування воєнних випадків в АПК. Це стане поштовхом для збільшення інвестицій в агросектор. Вартість такого агрострахування може коливатися в межах ставок, які ми побачили при роботі зернового коридору. Тоді вартість страховки фрахту в Чорному морі становила 4% (від вартості партії поставки), а пізніше зменшилась до 2%. Упевнений, що такий досвід можна повторити із страхуванням воєнних ризиків для українського агросекторуquot;.

Степан Чернявський
Джерело:  AgroPolit.com
URL статті:  https://agropolit.com/news/28636-v-ukrayini-neobhidno-zapustiti-programu-strahuvannya-voyennih-rizikiv-v-apk

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес