На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Електромобіль з незначними пошкодженнями йде на смітник через страховиків

Версия для печати Версия для печати
21.03.2023 

Страхування більшості електромобілів коштує дорожче, ніж традиційних автомобілів.

За даними компанії Policygenius, середній щомісячний страховий платіж за електромобілі в США у 2023 році становить $206, що на 27% більше, ніж для моделі з ДВЗ.

Якщо Tesla та інші виробники автомобілів не розроблять акумуляторні батареї, які можна легко відремонтувати, і не нададуть третім сторонам доступ до даних елементів батареї, страхові внески продовжуватимуть зростати, а авто з малим пробігом будуть списуватись після незначних ДТП, пише Reuters.

Вочевидь частина саме таких авто, після списання, потрапляє в Україну.

Коли страховики Allianz бачать подряпані акумуляторні батареї, де елементи всередині ймовірно не пошкоджені, без доступу до діагностичних даних вони мають списати ці транспортні засоби.

Тому що акумуляторні блоки можуть коштувати десятки тисяч доларів і становити до 50% ціни електромобіля, що часто робить їх заміну невигідною.

Однак страховики кажуть, що знають, як вирішити цю проблему – виготовляти батареї меншими секціями або модулями, які простіше лагодити, і відкривати діагностичні дані третім сторонам для визначення справності елементів батареї.

Источник:  Facebook УкрАвтопром
URL статьи:  https://t.me/ukrautoprom/3134

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес