На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Пекін анонсував пакет реформ для пожвавлення фінансових ринків

Версия для печати Версия для печати
18.08.2023 

Влада Китаю анонсувала низку реформ, покликаних пожвавити фондовий ринок і відновити довіру інвесторів, повідомляє Financial Times.

Комісія з регулювання ринку цінних паперів КНР (CSRC) оголосила, що вивчає можливість подовження годин роботи ринків акцій і облігацій, а також сприятиме збереженню "прийнятних темпів" проведення IPO і угод з рефінансування боргу.

Крім того, китайський регулятор закликав державні та великі приватні компанії активніше проводити угоди зі M&A.

Продовження торгової сесії – це те, що дійсно може вплинути на настрій трейдерів, – зазначив співробітник однієї з найбільших у Китаї брокерських компаній.

Китайські ЗМІ також повідомили в п'ятницю, що CSRC стимулює компанії, акції яких обертаються на шанхайському майданчику Star, викуповувати власні папери.

Китайський фондовий ринок істотно відстає за динамікою від ринків інших регіонів. Індекс CSI 300, до якого входять акції, що торгуються в Шанхаї та Шеньчжені, опустився на 2% цього року, тоді як, наприклад, S&P 500 зріс майже на 14%.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес