На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Аналітика / Аналітика

Marsh запустив глобальну кіберпрактику і призначає нових керівників напрямку

Версия для печати Версия для печати
25.10.2023 

Міжнародний страховий брокер Marsh, а також підрозділ McLennan, 24 жовтня оголосили про запуск нової глобальної кіберпрактики Marsh Specialty, яка опікується питаннями всіх кіберможливостей Marsh у сфері страхування, аналізу ризиків, управління інцидентами та кібербезпеки в усьому світі.

Як повідомляють на сайті Marsh, практику, яка офіційно відкриється 1 січня 2024 року, очолив Том Рейган, наразі керівник кіберпрактики у США та Bluetooth.

Як глобальний керівник відділу кібербезпеки Marsh Specialty пан Рейган надаватиме провідним у галузі транзакційних і консультаційних послуг. Він, як і раніше, базуватиметься в Нью-Йорку.

Мередіт Шнур, нині керівник кіберброкерської діяльності в США, з 1 січня візьме на себе керівництво кіберпрактикою Marsh Specialty в США, змінивши пана Рейгана. Вона продовжить базуватися в Нью-Йорку.

Крім того, з 1 січня Грег Ескінс, який наразі є керівником кіберпродуктів у США, візьме на себе керівництво новим глобальним центром кіберстрахування, що курируватиме розробку та пропонуватиме ефективні рішення з кіберстрахування, спрямовані на врегулювання ситуації та виникнення проблемних ризиків у всьому світі. Пан Ескінс базуватиметься в Маямі.

Брайан Варсзона, який донедавна обіймав посаду ефективного керівника кіберпрактики Великої Британії, візьме на себе нове керівництво Глобальним кіберцифровим центром, що курируватиме розробку та впровадження ефективних інструментів і ресурсів цифрової доставки для клієнтів. Пан Варшона переїжджає в Чикаго з Лондона.

Об'єднавши набір провідних на ринку кібер-можливостей Marsh в єдину повну глобальну спеціалізовану практику під керівництвом Тома, ми отримуємо ще більше можливостей допомогти клієнтам і співтовариствам керувати своїми кібер-ризиками і реалізувати свої можливості в сучасній цифровій економіці, зазначає президент Marsh Specialty and Global Placement Пет Доннеллі.

Джерело:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес