На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Рейтинги / Рейтинги

FinAwards 2024: найкращі компанії і керівники страхового ринку

Версия для печати Версия для печати
31.03.2024 

29 березня в Києві відбулася знакова подія для фінансового ринку – вручення престижної премії FinAwards 2024. Сайти "Мінфін" і Finance.ua визначили найкращі українські фінустанови і фінансові продукти.

Найкращий продукт страхової компанії ДМС

Перемогу у номінації "Найкращий продукт страхової компанії ДМС" здобула СК "Інго". Судді оцінили переваги пропозицій компанії:

  • Вартість пакета (від 2 до 50 тис. грн на рік).
  • Особливості покриття (медикаменти без франшизи; стоматологія з лімітом від 1 тис. до 10 тис. грн залежно від програми; щорічний медогляд; хронічні захворювання; пасивні військові ризики).

Кількість медустанов, з якими працює компанія, – понад 2 тис.

Друге місце посіла СК "Арсенал Страхування", третє – UNIQA.

Найкращий продукт КАСКО

Переможцем у номінації "Найкращий продукт страхової компанії: КАСКО" стала страхова компанія ARX.

Компанія має 5 різних видів страхування автомобілю від ризиків, які можуть виникнути у процесі його експлуатації. Наприклад, економ – поліс "Міні каско" покриває тільки ризики від ДТП, страховка "Все включено" – усі ризики, не пов'язані з воєнними діями.

Воєнні ризики покриває новий продукт "Залізний купол". Її власник може отримати відшкодування у разі пошкодження або повного знищення авто ракетою або безпілотником.

Друге місце посіла СК "Арсенал Страхування", третє – UNIVERSALNA.

Найкраща digital компанія

Переможцем у номінації "Найкраща digital компанія" стала СК ARX.

Страхові випадки вона врегульовує дистанційно. Здійснити черговий платіж, оформити автоцивілку та туристичне страхування тут можна онлайн, за підрахунками компанії, всього за 6 хвилин.

Компанія має найпрозоріший сервіс зворотного зв'язку – Transparent Customer Feedback. Він дає змогу після врегулювання страхового випадку оцінити якість роботи за 5-зірковою шкалою. Всі відгуки в режимі реального часу з'являються на сайті. Модерацією займається незалежна міжнародна компанія eKomi – The Feedback Company.

Друге місце посіла СК "UNIQA", третє – СК "Арсенал Страхування".

Трійка лідерів у інших номінаціях для страхових компаній

У номінації "Найкращий клієнтський сервіс":

  • CК ARX;
  • СК "Арсенал Страхування";
  • Експрес Страхування.

У номінації "Найкращий СЕО страхової компанії":

  • Андрій Перетяжко, голова Правління страхової компанії ARX;
  • Олена Ульє, голова Правління страхової компанії "UNIQA";
  • Андрій Артюхов, голова Правління ПрАТ "СК "ВУСО".

Про FinAwards 2024

FinAwards 2024 – це щорічний конкурс, який проводиться уже 7-ий рік поспіль. Кожного разу FinAwards стає центром уваги для всіх, хто працює у фінансовій галузі. Це момент, коли відзначають найкращих професіоналів фінансового сектора України і фінансові продукти, висловлюють свою повагу до досягнень.

Відбір претендентів на участь у номінаціях FinAwards 2024 тривав три місяці. Учасників оцінювало експертне журі, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу.

Партнерами засновників премії – сайтів "Мінфін" і Finance.ua у цьому році стали Національна асоціація банків України, найбільший державний банк ПриватБанк, один з кращих банків для бізнесу ПУМБ, сервіс зручного онлайн кредитування AvansCredit, мікрофінансова організація Credit7, офіційний імпортер та дистриб'ютор автомобілів Mazda в Україні.

Источник:  Мінфін
URL статьи:  https://minfin.com.ua/ua/2024/03/31/124221392/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес