На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Призначення і відставки / Призначення і відставки

Олександра Берназюка призначено Генеральним директором МТСБУ

Версия для печати Версия для печати
09.08.2023 

8 серпня 2023 офіційно приступив до виконання обов'язків Генерального директора МТСБУ Олександр Олександрович Берназюк.

Правління Національного банку України, що виконує функції Координаційної Ради МТСБУ, погодило призначення Олександра Берназюка на посаду Генерального директора Бюро 3 серпня 2023.

Олександр Берназюк визначив перші кроки на новій посаді:

  1. Підготовка до імплементації нових норм законопроєкту № 8300 "Про ОСЦПВ". Розробка нормативно-правових актів, обов'язковість прийняття яких передбачає новий закон, з подальшим їх затвердження НБУ.
  2. Формування складу дирекції МТСБУ та затвердження нової організаційної структури Бюро на засадах відкритості та прозорості.
  3. Проведення тотального due diligence бізнес-процесів в Бюро із особливою увагою до порядку функціонування ЦБД (централізованої бази даних).
  4. Забезпечення виконання основного завдання МТСБУ – гарантування регламентних виплат постраждалим в ДТП згідно законодавства, а також налагодження максимально ефективного механізму таких виплат.
  5. Побудова конструктивної комунікації Президії та Дирекції Бюро з НБУ, як з державним регулятором страхового ринку та структурою, що виконує повноваження Координаційної ради на поточний момент.
  6. Вдосконалення контролю та моніторингової діяльності МТСБУ за основними ключовими показниками діяльності Бюро та його членів. Запровадження ефективного комплаєнсу з метою забезпечення функціонування системи заходів корпоративного контролю за дотриманням вимог законодавства і внутрішніх політик.
Источник:  МТСБУ
URL новости:  https://mtsbu.ua/ua/presscenter/news/180373/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес