На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

МТСБУ у 2023 р. стягнуло з незастрахованих за ОСЦПВ винуватців ДТП шляхом регресу 72,7 млн грн

Версия для печати Версия для печати
31.01.2024 

Надходження до фондів МТСБУ за зворотними вимогами (регресами) до незастрахованих винуватців ДТП за 2023 рік збільшилися у 2,2 раза – до 72,7 млн грн, повідомило Бюро у "Фейсбук".

За його даними, щомісяця повернення за такими вимогами становить у середньому 6 млн грн.

Уточнюється, що в разі, якщо винуватець ДТП був без чинного поліса ОСЦПВ, Бюро в судовому порядку подає щодо нього регресний позов, що допомагає повернути суму виплачених відшкодувань потерпілим від незастрахованого винуватця. До того ж винуватцю необхідно буде сплатити всі додаткові витрати, пов'язані з цим процесом (витрати на представників позивача, витрати, пов'язані з розглядом справи тощо).

Як повідомлялося, МТСБУ у 2023 році здійснило 7,524 тис. виплат із Фонду захисту потерпілих (ФЗП), що на 30% більше, ніж за 2022 рік. Загальна сума таких виплат порівняно із січнем-листопадом зросла на 42,5% – до 436,8 млн грн.

Найбільший обсяг виплат, 298,1 млн грн, або 68,2% за сумою і 4,7 тис. за кількістю, припав на виплати за шкоду, заподіяну винуватцями ДТП, які не мають чинного поліса ОСЦПВ. Порівняно з 2022 роком кількість таких виплат зросла на 31,5%, сума – на 45,7%.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес