На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

5,2 млрд грн зібрали страховики-члени МТСБУ за договорами "Зелена картка" у 2023 році

Версия для печати Версия для печати
09.02.2024 

За 2023 рік було укладено 1.6 млн шт. договорів міжнародного страхування "Зелена картка", а загальна сума нарахованих премій за ними становить 5 206,61 млн. гривень (+27.3% у порівнянні з 2022 роком).

П'ятірка лідерів страховиків-членів за сумою зібраних премій за договорами міжнародного страхування: СК "USG", СГ "ТАС", СК "Guardian", СК "КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП" та СК "PZU Україна".

Кількість врегульованих вимог за міжнародними договорами страхування у 2023 році становить 15 122 штук, а загальна сума відшкодування становить за ними 46,66 млн. євро.

Нагадуємо, що укласти договір міжнародного страхування "Зелена Картка" можна лише з повними-членами Бюро, список яких можна переглянути за посиланням.

МТСБУ закликає бути обачними під час укладання договорів та уникати сумнівні ресурси, які пропонують надзвичайно великі знижки. Надмірна спекуляція ціною може свідчити про шахраїв, адже вартість полісів "Зелена картка" встановлена єдина для всіх страховиків ринку.

Источник:  Сторінка МТСБУ в Telegram
URL новости:  https://t.me/mtsbu/824

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес