На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

Кількість договорів за "Зеленою картою" в Україні за 5 міс. скоротилася на 7,9%

Версия для печати Версия для печати
25.06.2024 

Кількість укладених договорів "Зелена картка" у січні-травні 2024 року скоротилася на 7,9% – до 582,2 тис., повідомляють на сайті МТСБУ.

Згідно з повідомленням, загалом нараховані страхові премії за такими договорами за січень-травень 2024 року зросли на 5,44% порівняно з цим періодом 2023 року – до 2,149 млрд грн.

При цьому сума відшкодувань, сплачених за вимогами, збільшилася на 12,98% – до EUR 20,858 млн, тоді як кількість оплачених вимог – на 8,45%, до 6,401 тис.

МТСБУ зазначає також, що якщо раніше поліси "Зелена картка" оформляли більше на короткий термін до 3 місяців, то тепер дедалі частіше водії обирають довгострокові або річні договори страхування.

МТСБУ є єдиним об'єднанням страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

"Зелена картка" – система страхового захисту потерпілих у дорожньо-транспортній пригоді незалежно від країни їхнього місця проживання та країни реєстрації транспортного засобу. "Зелена карта" поширюється на територію 45 країн Європи, Азії та Африки.

Згідно з рішенням, ухваленим Генеральною асамблеєю Ради Бюро міжнародної системи автострахування "Зелена карта" в Люксембурзі в травні 2004 року, Україна з 1 січня 2005 року є повним членом цієї системи.

Джерело:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес