На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

Кількість вимог постраждалих в ДТП, врегульованих за допомогою європротоколу, перевищила 50 тис. шт.

Версия для печати Версия для печати
12.02.2021 

МТСБУ проаналізувало попередні показники діяльності ринку ОСЦПВ за 2020 рік. В минулому році страховики уклали понад 8,3 млн. договорів ОСЦПВ. Загальна сума премій за якими склала рекордну суму майже 6,1 млрд. грн. Кількість договорів зросла на 4,1%, сума премій – на 20, 6%. Страховики-лідери за кількістю укладених договорів: НАСК "ОРАНТА", СГ "ТАС" та "УПСК".

ТОП-10 страховиків за кількістю укладених договорів та сумою страхових премій, 2020 р.

В 2020 р. страховиками ОСЦПВ було врегульовано 147 000 вимог , що на 5,4% більше, ніж в попередньому 2019 р. Вперше кількість вимог, врегульованих за допомогою європротоколу, перебільшила позначку в 50 тис. шт. (50 272), збільшившись на 5,8%. Страховики сплатили постраждалим в ДТП 2,3 млрд. грн. (+12,8% до показників 2019 р.), причому 502,3 млн. грн. сплачено за вимогами, врегульованими з використанням європротоколу. Лідерами за кількістю врегульованих вимог постраждалих є СГ "ТАС", НАСК "ОРАНТА", "УПСК".

Частка вимог, врегульованих за європротоколом, склала 34,2% від загальної кількості вимог та 17,7 від загальної суми виплат страхового відшкодування.

ТОП-10 страховиків за кількістю виплат та сумою страхового відшкодування, 2020 р.

"Третина ДТП, оформлених за допомогою європротоколу, – це недостатньо: ми можемо й повинні досягти рівня у 50-70%", – переконаний генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко. – "Є досить значний резерв для збільшення кількості європротоколів. Ми закликаємо автовласників активніше використовують цей зручний спосіб оформлення ДТП, тому що він має значні переваги перед звичайною процедурою. Для того, щоб посилити впевненість водіїв у дієвості європротоколу, МТСБУ планує ініціювати збільшення ліміту виплат за ним".

Виразну динаміку продемонстрували показники використання електронного европротоколу, збільшившись в 2,8 рази: в 2019 р. було оформлено 1620 електронних європротоколів, в 2020 – вже 4627 шт. В минулому році учасники ДТП отримали можливість оформити електронний європротокол не лише через веб-сторінку МТСБУ, але й за допомогою мобільного застосунку "Мій поліс", що підвищило доступність та зручність сервісу. Ця робота була проведена в рамках проекту підтримки іншуртех стартапів, яку надає інноваційний хаб Бюро.

Джерело:  МТСБУ
URL новини:  http://www.mtsbu.ua/ua/presscenter/news/163010/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес