На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

В Україні розпочато укладання електронних договорів міжнародного страхування

Версия для печати Версия для печати
01.09.2022 

Сьогодні, 01 вересня 2022 року, страховики-повні члени МТСБУ розпочали укладати електронні договори міжнародного страхування. Про особливості та порядок укладання таких договорів можна дізнатися тут.

Важливо взяти до уваги, що електронні договори міжнародного страхування розпочинають дію не раніше 00 годин доби, наступної за днем укладання договору. Тобто, не можна буде укласти такий договір "сьогодні на сьогодні". Також треба пам’ятати про необхідність роздрукувати та мати при собі роздруковану в чорно-білому форматі КАРТКУ міжнародного автомобільного страхування, отриману від страховика засобами електронної комунікації після укладання електронного договору міжнародного страхування. Саме цю КАРТКУ треба буде пред’являти при перевірках за кордоном. Картки міжнародного автомобільного страхування будуть генеруватися інформаційною системою МТСБУ за єдиною формою для всіх страховиків.

Як і раніше, страхувальники матимуть право укладати договори міжнародного страхування в паперовій формі, з використанням карток зеленого кольору.

Впевнені, що зазначена новація стане до вподоби нашим водіям, які збираються виїхати за кордон України або вже там знаходяться та мають необхідність придбати поліс міжнародного страхування. Тільки за перший час функціонування нового сервісу МТСБУ було укладено 155 електронних договорів міжнародного страхування. I це тільки початок!

Источник:  МТСБУ
URL новости:  http://www.mtsbu.ua/ua/presscenter/news/169525/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес