На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

Російські авіакомпанії хочуть викупити у західних лізингодавців літаки, які застрягли в рф – Reuters

Версия для печати Версия для печати
23.12.2022 

Пропозиція все ще обговорюється, але російські офіційні особи налаштовані песимістично

Російські авіакомпанії провели попередні переговори принаймні з однією великою західною лізинговою фірмою щодо купівлі деяких із понад 400 літаків, що застрягли в росії після її вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на документи та джерела.

Зазначається, що пропозиція, яка вимагатиме схвалення ЄС та передбачатиме можливість компромісу в економічній війні між рф і Заходом, може знизити багатомільярдні рахунки, що стоять перед орендодавцями та страховиками, а також дозволити російським авіакомпаніям отримати офіційне право власності на літаки з потенційно великою знижкою.

Джерело в російській авіації сказало, що ця пропозиція все ще обговорюється, але деякі російські офіційні особи налаштовані песимістично щодо того, що вона отримає схвалення Європейського Союзу.

Лізингодавець номер 2 у світі SMBC повідомив у листі від 15 вересня, відправленому до Верховного суду Iрландії, що він розмовляв з російським "Аерофлотом" і його страховою компанією "АльфаСтрахування". SMBC, яка зафіксувала знецінення в розмірі $1,6 млрд за 34 літаки, повідомила в листі, що 2 вересня "АльфаСтрахування" запропонувала їй $644,2 млн за 17 літаків, переданих у лізинг "Аерофлоту", за вирахуванням $82 млн, вже виплачених у вигляді депозитів та резервів.

Источник:  MIND
URL новости:  https://mind.ua/news/20251145-rosijski-aviakompaniyi-hochut-vikupiti-u-zahidnih-lizingodavciv-litaki-yaki-zastryagli-v-rf-reuters

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес