На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини автоцивілки / Новини автоцивілки

Отримувачі виплат з фондів Бюро традиційно високо оцінили якість роботи МТСБУ

Версия для печати Версия для печати
30.01.2023 

МТСБУ провело чергове щорічне опитування постраждалих в ДТП, які отримували відшкодування з гарантійних фондів Бюро. Загальна оцінка задоволеності процедурою врегулювання склала 9,4 бали за 10-бальною шкалою, де 10 – максимально високий бал, це найкращий показник за всі три роки проведення такого опитування.

Переважна більшість опитуваних (84%) поставила МТСБУ найвищу оцінку в 10 балів, подякувавши співробітникам Бюро за допомогу. Процитуємо декілька відгуків:

"Спілкуванням та роботою працівників дуже задоволений".

"Iдеально не може бути, але дуже сподобалось, що все онлайн, і особливо зручно що є особистий кабінет потерпілого".

"Приємно вражений тим, що відшкодування було здійснено дуже швидко, а не чекаючи крайніх термінів".

"Задоволений на 12 балів! Все чітко пояснили, допомогли та швидко виплатили".

"Співробітники Бюро зробили все можливе та неможливе, щоб попри наслідки російської агресії, люди, що звертаються до нас за виплатами, отримали їх якомога швидше та з гідним рівнем сервісу", – прокоментувала заступник генерального директора Бюро Людмила Білошицька.

В МТСБУ зазначають, що традиційно значна частина зауважень постраждалих стосується суми отриманого страхового відшкодування, причиною цього у переважній кількості випадків є те, що розмір компенсації згідно законодавства визначений із урахуванням зносу для автомобілів старших за 5-7 років.

"Середній вік автомобілів в Україні становить 19-24 роки, і зрозуміло, що із-за війни автопарк навряд чи швидко оновлюватиметься. Я рада зазначити, що найближчим часом проблема компенсації не в повному обсязі із-за врахування зносу автівки має бути вирішена. Новий законопроєкт "Про ОСЦПВ" №8300, який декілька тижнів тому був прийнятий в першому читанні, передбачає перехід до здійснення відшкодувань в розмірі, необхідному для відновлення транспортного засобу (тобто без врахування "зносу"). Крім того, новий законопроєкт містить ще цілу низку норм, що підвищують рівень захисту учасників дорожнього руху, тож впевнена, довіра до страхування в Україні зростатиме", – говорить Людмила Білошицька.

Источник:  МТСБУ
URL новости:  https://mtsbu.ua/ua/presscenter/news/171679/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес