На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Корпоративні новини / Корпоративні новини

Наглядова рада СК "Грандвіс" продовжила повноваження В.О. гендиректора до кінця року

Версия для печати Версия для печати
07.09.2023 

Наглядова рада СК "Грандвіс" 5 вересня продовжила повноваження в.о. генерального директора Людмили Болотної до кінця поточного року.

Як повідомила компанія в системі розкриття інформації НКЦПФР, протягом останніх п'яти років Болотна обіймала посади віцепрезидента - директора департаменту експертизи та оцінки, віцепрезидентки Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, першої заступниці генерального директора СК "Грандвіс", а з 2023 року - виконувала обов'язки генерального директора компанії.

Як повідомлялося, СК "Грандвіс" у січні-червні 2023 року зібрала чисті страхові премії на суму 2,462 млн грн, що на 6,3% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Валові премії компанії за шість місяців зросли на 84% - до 3,3 млн грн, тоді як премії, передані в перестрахування, скоротилися на 19% - до 664 тис. грн.

За шість місяців 2023 року компанія виплатила клієнтам 564 тис. відшкодувань проти 297 тис. грн за аналогічний період 2022 року.

Адміністративні витрати компанії за звітний період зросли втричі - до 2,299 млн грн, витрати на збут скоротилися до 240 тис. грн. із 420 тис. грн.

Чистий прибуток компанії становив 1,527 млн грн, що на 18,8% менше, ніж за аналогічний період роком раніше.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес